Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Główny specjalista na Samodzielnym stanowisku pracy do spraw technicznych w Biurze Administracyjnym

Główny Urząd Statystyczny w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2905 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 180316
  • Data ukazania się ogłoszenia: 26 kwietnia 2016 r.

  • Dyrektor Generalny
  • poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:
  • główny specjalista
  • na Samodzielnym stanowisku pracy do spraw technicznych w Biurze Administracyjnym

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    Główny Urząd Statystyczny
    Al. Niepodległości 208
    00-925 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy:

  • Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przygotowanie dokumentacji technicznych do wszczęcia postępowań przetargowych w zakresie działalności Biura w celu realizacji zadań inwestycyjnych i modernizacji w budynkach będących w zarządzie GUS,
  • udział w postępowaniach przetargowych zgodnie z kompetencjami samodzielnego stanowiska pracy ds. technicznych w celu realizacji zadań inwestycyjnych i modernizacji w budynkach będących w zarządzie GUS,
  • nadzorowanie realizacji inwestycji budowlanych w celu zapewnienia zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną,
  • opracowanie harmonogramu zadań planowanych do realizacji przez Biuro Administracyjne i ekonomiczna racjonalizacja wydatków w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu prac inwestycyjnych i modernizacyjnych w budynkach będących w zarządzie GUS,
  • udział w przygotowaniu rocznego projektu planu inwestycji w budynkach będących w zarządzie GUS w celu zapewnienia wykorzystania przyznanych środków finansowych.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • - Praca administracyjno-biurowa.
    - Krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • - Budynek Głównego Urzędu Statystycznego jest częściowo dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Wejście główne do budynku jest dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych, brak progów utrudniających wjazd wózkiem, schody w holu głównym są wyposażone w ruchome platformy do transportu wózka, wewnątrz budynku zapewniona jest odpowiednia szerokość ciągów komunikacyjnych. Windy wyposażone są w informację głosową oraz oznakowanie dla osób niewidomych, natomiast nie są dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich w zakresie usytuowania poręczy i tablicy przyzywowej. Ponadto w budynku znajduje się tylko jedna toaleta przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych usytuowana na poziomie parteru.
    - Praca przy komputerze.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe specjalność konstrukcyjno-budowlana
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego w prowadzeniu i nadzorowaniu prac budowlanych,
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość prawa budowlanego,
    • znajomość prawa zamówień publicznych,
    • znajomość programów do tworzenia rysunków w formacie DWG,
    • znajomość ustawy o statystyce publicznej,
    • znajomość ustawy o służbie cywilnej,
    • umiejętność obsługi komputera (MS OFFICE),
    • wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe,
    • rzetelność,
    • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów,
    • komunikacja interpersonalna, komunikacja pisemna,
    • współpraca,
    • orientacja na klienta/interesanta.

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów