Zobacz więcej ofert pracy

Grafik Designer

El Padre Sp z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2908 dni temu

Ogłoszenie numer: 1073889, z dnia 2016-05-06

Agencja marketingowa oferująca usługi z zakresu BTL, Eventów i Ambientu

poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obowiązki i Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu graficznego Adobe (Id, Ai, Ps) na platformie Mac
  • Samodzielne tworzenie projektów graficznych (zaproszeń, ulotek, materiałów promocyjnych, katalogów).
  • Samodzielne przygotowanie materiałów do druku (DTP).
  • Graficznie opracowanie ofert przetargowych agencji.
  • Współtworzenie i kreowanie Ambientów, Eventów, BTL.
  • Umiejętność łatwego przenoszenia wizji kreacji/produkcji/accountów/Klienta na obraz cyfrowy.
  • Dbałość o zapewnienie jak najwyższego poziomu przygotowywanych projektów graficznych i wizualizacji.
  • Terminowość i odpowiedzialność za powierzony projekt.
  • Współpraca z kreacją, accountami i producentami.
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Wymagania

Poszukujemy osób z pasją, miłych i niekonfliktowych, którzy cenią dobrą atmosferę w pracy i jednocześnie skutecznie realizują powierzone zadania, są dynamiczni, staranni, kreatywni, zaangażowani i wykazują inicjatywę, są otwarci na nowe wyzwania, lubią prace w zespole, posiadają wiarygodne portfolio, wytrwale dążą ocelu. Mile widziane wyższe wykształcenie kierunkowe.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji oraz premię za osiągane wyniki.
  • Współtworzenie ciekawych i innowacyjnych kampanii z zakresu BTL, Eventów i Ambientu.
  • Współpracę z Ludźmi, którzy wierzą w to co robią i lubią swoją pracę.
  • Szacunek i uznanie.
  • Pracę w domku z zielonym ogródkiem i tarasem.