Grafik komputerowy
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Grafik komputerowy

Poznaj pracodawcę

H. Kamieńskiego 30
30-524 Kraków
woj. małopolskie
www.top-tun.pl

Poznaj stanowisko:
Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...

czytaj więcej: Grafik

Praca Grafik

Grafik komputerowy - Ogłoszenie archiwalne

Praca SOLARISPOLSKA.PL SP. Z O.O / Grafika / Fotografia / Kreacja / Kraków

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Grafik/ Web designer E-FISH Sp. z o.o. małopolskie

Grafik - projektant Marketing Investment Group S.A. małopolskie

Grafik komputerowy Infusion małopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Zajmujemy się produkcją i importem artykułów motoryzacyjnych oraz ogólnoprzemysłowych od 20 lat. Jesteśmy częścią brytyjskiej firmy.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • wykonywanie fotografii reklamowej,
  • opieka nad sklepem internetowy,
  • opieka nad portalem alegro (uzupełnianie ofert, budowa szablonów),
  • nadzór nad linią graficzną firmy (katalogi, ulotki, strona www itp.),
  • projektowanie graficzne,
  • przygotowanie do druku materiałów graficznych,
  • przygotowywanie wizualizacji produktów firmy,
  • tworzenie katalogu produktów firmy,
  • tworzenie folderów, ulotek, logotypów,
  • tworzenie szaty graficznej dla ofert mailowych.
Wymagania:
  • umiejętność profesjonalnego prezentowania produktów,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Grafika min. 3 lata,
  • umiejętność wykonywania fotografii reklamowej (mile widziane portfolio),
  • posiadanie własnego portfolio projektów przygotowywanych na potrzeby internetu,
  • bardzo dobra znajomość programu Photoshop oraz pakietu Adobe,
  • znajomość zasad poligrafii,
  • doświadczenie we współpracy z drukarniami przy przygotowywaniu materiałów do druku,
  • odpowiedzialność, samodzielność w pracy i dbałość o szczegóły,
  • kreatywność, twórczość, i pomysłowość,
  • bardzo wysokie poczucie estetyki oraz umiejętność oceny atrakcyjności wzornictwa,
  • mile widzialne wykształcenie wyższe informatyczne lub plastyczne.
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie,
  • pracę w interesującej branży,
  • ciekawą pracę pełną wyzwań,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę na miejscu w siedzibie firmy w Krakowie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16375 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.