Grafik

Apteka Cosmedica

Warszawa Ursynów

1 dzień temu

W związku z dynamicznym rozwojem aptek Cosmedica aktualnie poszukujemy

osoby na stanowisko:

Grafik

Miejsce pracy: Warszawa Ursynów

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie graficzne materiałów (ulotki, gazetki, foldery, prezentacje, mailingi, newslettery, reklamy: internetowe, outdoorowe, prasowe, banery flash, itp.)
  • Przygotowywanie materiałów do druku (DTP)
Oczekujemy:
  • Znajomość pakietu Adobe, w szczególności:
    • Indesign
    • lllustrator
    • Photoshop
    • After Effects
    • Premiere
  • Umiejętność optymalizacji czasu pracy
Mile widziane:
  • Znajomość i zarządzanie CMS Joomla
  • Znajomość HTML, CSS
  • Znajomość i obsługa Sketchup
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, MultiSport
  • Elastyczny czas pracy (zaczynamy dowolnie między 7:00 a 9:30)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Grafik Praca Grafik