Zobacz więcej ofert pracy

Group Brand Manager

Hays Poland
Poznań
praca stacjonarna
2830 dni temu
Poznań
Poznań
Nr Ref.: 1073510

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Dla naszego Klienta, stale rozwijającej się firmy farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko Group Brand Managera do grupy leków OTC.

OPIS STANOWISKA:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i realizacje strategii marketingowych i produktowych, opracowywanie planów marketingowych, a także za zarządzanie portfolio produktów OTC. Do zadań Group Brand Managera będą także należeć: monitorowanie sytuacji na rynku, analiza aktywności sprzedażowych, a także kontakt z domami mediowymi /agencjami reklamowymi.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:
Poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie w dziale marketingu (preferowane firmy farmaceutyczne posiadające w swoim portfolio leki generyczne lub firmy z branży FMCG – produkty tytoniowe, alkoholowe, kosmetyki). Odpowiedni kandydat powinien posiadać doświadczenie w tworzeniu i implementacji strategii produktowych, marketingowych i kampanii mediowych. Od kandydatów oczekujemy doświadczenia we wprowadzaniu nowych produktów na rynek, a także umiejętności analizy potrzeb konsumenckich. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe, powinna posługiwać się językiem angielskim, a także posiadać prawo jazdy kat. B. Kolejną istotną umiejętnością jest biegła znajomość pakietu MS Office, dobra organizacja czasu oraz znajomość Digital marketingu.

OFERUJEMY:
Pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienie w przyjaznej organizacji, która oferuje możliwości rozwoju ora pracę w ambitnym zespole. Dodatkowym benefitem oferowanym przez naszego Klienta jest pakiet medyczny oraz socjalny.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl