Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opiekunka Dziecięca Opolskie
Guwernantka / Niania / Opiekunka

Guwernantka-niania.pl
opolskie
praca stacjonarna
3118 dni temu

Ogłoszenie numer: 818084, z dnia 2015-10-05

www.guwernantka-niania.pl

Nasza firma „guwernantka-niania.pl" powstała z myślą o umożliwieniu swoim klientom skorzystania z usług profesjonalnych, kompetentnych guwernantek oraz niań. W odpowiedzi na potrzeby rynku tworzymy firmę, w której zatrudnienie mogą znaleźć osoby ambitne, kreatywne i wykonujące swoją pracę z pasją.

By sprostać najwyższym oczekiwaniom nasi pracownicy nieustannie rozwijają swoje umiejętności, ponieważ wiemy jak ważne jest by osoba opiekująca się i zajmująca się rozwojem dziecka była odpowiednio przygotowana merytorycznie.

Obecnie poszukujemy guwernantki do pracy z 3 dzieci w wieku 3, 10 i 17 lat okolicach Rawicza.

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • opieka nad dziećmi w ciągu dnia w godzinach 12-20
  • nauka jęz. angielskiego w sposób konwersacyjny
  • czuwanie nad bezpieczeństwem i higieną
  • podawanie posiłków
  • przywożenie i zawożenie ze szkoły i na zajęcia dodatkowe
  • dbanie o rozwój intelektualno- emocjonalny po przez odpowiedni sposób komunikacji z dziećmi, wprowadzanie zabaw rozwijających powyższe kompetencje
  • aktywność sportowa z dziećmi na świeżym powietrzu: jazda na rolkach, gra w tenisa, kreatywne zabawy.
  • odwiedzanie miejsc typu muzea, wystawy, galerie, teatr, kino, zoo itp.
  • samodzielność w proponowaniu i szukaniu ciekawych wydarzeń (bilety i wstępy płatne przez pracodawcę)

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
  • znajomość jęz. hiszpańskiego - będzie mile widziana
  • wykształcenie: pedagogiczne, psychologiczne lub filologia angielska lub hiszpańska
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi
  • osoba ciepła, energiczna, ekstrawertyczna, kreatywna, odpowiedzialna, cierpliwa potrafiąca nawiązać życzliwe i autentyczne relacje z dziećmi.
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 3.000 do 4. 000 tyś zł w zależności od spełnianych wymagań
  • w razie potrzeby pracodawca zapewnia samodzielne mieszkanie w niedalekiej odległości od rodziny