Firma OPOLTRANS jest największym w Polsce dystrybutorem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów użytkowych. Zajmuje się również sprzedażą naczep MEGA oraz jej podzespołów. Siedziba firmy wraz z magazynem centralnym mieści się w Brzeziu koło Opola. Nowoczesny magazyn, 100.000 pozycji magazynowych oraz flota ponad 300 samochodów zapewnia codzienne dostawy części zamiennych zgodnie z wymaganiami klientów pod wskazany adres. Sieć hurtowni rozmieszczona w dużych miastach Polski pozwala na szeroki obszar działania, a dobrze wyszkoleni handlowcy zapewniają profesjonalną obsługę klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Handlowiec - branża motoryzacyjna
Miejsce pracy: Toruń
Opis stanowiska:
  • Sprzedaż części i zamienników do samochodów ciężarowych
  • Doradztwo techniczne
  • Sporządzanie ofert dla klientów
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie (mechaniczne lub samochodowe)
  • Znajomość podstaw motoryzacji najlepiej w sektorze samochodów ciężarowych
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • Zaangażowanie i inicjatywa
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowe zainteresowanie motoryzacją
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Oferty proszę przesyłać poprzez przycisk

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl