Handlowiec / Merchandiser ds. współpracy z sieciami handlowymi
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Handlowiec / Merchandiser ds. współpracy z sieciami handlowymi

Poznaj stanowisko:
Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...

czytaj więcej: Handlowiec

Praca Handlowiec

Handlowiec / Merchandiser ds. współpracy z sieciami handlowymi - Ogłoszenie archiwalne

Praca Canpol Sp. z o.o. / Marketing / Reklama / PR / Sprzedaż / Obsługa klienta / dolnośląskie / Wrocław

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Handlowiec AAA AUTO dolnośląskie

Handlowiec - Branża Techniczna (Komponenty Automatyki Przemysłowej) Mondi Pro Sp. z o.o. dolnośląskie

Handlowiec Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A. dolnośląskie

Specjalista ds. Handlowych Biznes Partner Sp. z o.o. dolnośląskie

Handlowiec - branża motoryzacyjna OPOLTRANS Spółka z o.o. dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 953734, z dnia 2016-01-18

Firma handlowa (importer artykułów fotograficzno-papierniczo-biurowych)

zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: Wrocław

Opis stanowiska

  • współpraca z sieciami handlowymi
  • dbanie o ekspozycję towarów na półkach sklepowych
  • dbanie o odpowiedni zapas artykułów sprzedawanych przez firmę w marketach
  • aktywne promowanie sprzedaży produktów firmy
  • udział w okresowych inwentaryzacjach
  • współpraca z regionalnymi przedstawicielami handlowymi
  • raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • silna motywacja do pracy
  • zorientowanie na realizację celów
  • dobra organizacja pracy własnej
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi
  • aktualna książeczka badań Sanepidu
  • czynne prawo jazdy

Oferujemy

  • różnorodną i pełną wyzwań pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie