Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Handlowiec/ Spec. ds. sprzedaży (branża poligraficzna)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
zachodniopomorskie, relokacja do Poznania
praca stacjonarna
3518 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: relokacja do Poznania

Nr Ref.: 4-21-29081/PC

Opis stanowiska:
Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma w branży poligraficznej, posiadająca swoich klientów zarówno w Polsce jak i zagranicą. W związku z rozwojem firmy poszukujemy doświadczonych osób z sektora druku offsetowego na stanowisko Handlowca/ Specjalisty ds. sprzedaży.

Miejsce pracy: Suchy Las (ok. 10 km od Poznania)

Do obowiązków na tym stanowisku będzie należało:
- Realizacja miesięcznych planów sprzedażowych
- Pozyskanie nowych klientów i obsługa już istniejących
- Realizacja krótko i długofalowych współpracy z klientami
Wymagania:
- Min. 2 lata dośw. w drukarni offsetowej (warunek konieczny)
- Wiedza z branży poligraficznej
- Wysokie umiejętności sprzedażowe, zorientowanie na klienta
- Mile widziana znajomość języka obcego
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę po 3 mies. okresie próbnym)
- Atrakcyjne wynagrodzenie+ prowizja
- Pozytywna atmosfera w miejscu pracy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl