Handlowiec ze znajomością j. angielskiego

Planika Sp. z o.o.

Brzoza, Bydgoszcz, Toruń

100 dni temu

Jesteśmy światowym liderem branży biokominków z ponad 15-letnim doświadczeniem.
Współpracujemy z architektami w ponad 80 krajach na całym świecie.

Praca u nas to szansa na dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii oraz ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w unikalnych projektach międzynarodowych.
Stawiamy zarówno na osoby z ciekawym bagażem doświadczeń i wysokim poziomem kompetencji, jak również na studentów i absolwentów, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy. Ważna jest dla nas znajomość co najmniej jednego języka obcego, chęć rozwoju, zaangażowanie oraz sumienność.

W związku z intensywnym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzoza koło Bydgoszczy

Zakres obowiązków
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów zagranicznych (sprzedaż B2B);
  • realizacja planów sprzedaży;
  • monitorowanie sytuacji rynkowej.
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny – prowadzenie rozmów oraz korespondencji
    z klientami zagranicznymi);
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z klientami;
  • orientacja na wyniki i determinacja w osiąganiu celów;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;
  • znajomość pakietu Microsoft Office;
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • pracę w międzynarodowej firmie, która gwarantuje wykorzystywanie języków obcych;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy, dzięki ludziom, z którymi tworzymy nasz zespół.

Poznaj

Planika Sp. z o. o.

Planika Sp. z o.o. to światowy lider branży biokominków, obecny na rynku od ponad 10 lat.
Jesteśmy firmą innowacyjną o międzynarodowym zasięgu, posiadamy niezwykle rozwiniętą sieć dystrybucji produktów: oddziały w USA oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz partnerów i dystrybutorów w ponad 60 krajach na całym świecie.
Jesteśmy firmą otwartą na ludzi. Stawiamy zarówno na osoby z ciekawym bagażem doświadczeń i wysokim poziomem kompetencji, jak również na osoby młode, po studiach, pełne zapału i chęci do zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy. Pracujemy w zgranym zespole, w którym każdy może liczyć na szacunek i wsparcie od bardziej doświadczonych kolegów, w którym ważna jest przyjazna atmosfera oraz przejrzyste i uczciwe zasady działania.

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Handlowiec Praca Handlowiec