Handlowiec
pl / en

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Sprzedaż / Obsługa klienta

warmińsko-mazurskie, Elbląg, Pasłęk, Iława, Ełk, Kętrzyn, Nidzica, Olsztyn, Olsztynek, Ostróda, Morąg, Szczytno, Pasym, Biskupiec, Pisz, Mikołajki, Giżycko, Bartoszyce, Olecko, Grajewo, Działdowo
warmińsko-mazurskie, Oddział Olsztyn

dziś

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta

warmińsko-mazurskie, Olsztyn

dziś

Handlowiec- Ogłoszenie archiwalne

Praca Euroinstal Plus Sp. z o.o. / Sprzedaż / Obsługa klienta / warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 945930, z dnia 2016-01-12

Euroinstal Plus Sp.z o.o. to ogólnopolska sieć hurtowni branży instalacyjno-grzewczej.

Handlowiec

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • rozwój oddziału,
  • współpraca z klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych,
  • realizacja planów sprzedaży i monitorowanie należności,
  • raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • motywacja do pracy,
  • obsługa komputera,
  • doświadczenie handlowe będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość branży instalacyjno-grzewczej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie,
  • atrakcyjne warunki finansowe i motywacyjny system wynagradzania,
  • możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji handlowych i produktowych,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy.