• Purchasing Supervisor / Buyer for automotive and industrial manufacture sector / Private label

    Gavbiz   warmińsko-mazurskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator  pełny etat
    4 dni
    As a Purchasing Supervisor your duties will be: Creation and updating of purchase orders. Develop profitable purchasing strategies. Dealing with general queries on product and pricing. Administrative tasks required for the effective operation of the Purchasing Department. Ensuring suppliers deliver...
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Olsztyn Dyrektor ds. Produkcji Olsztyn
Head of Research & Development Department

Zortrax S. A.
Olsztyn
praca stacjonarna
2835 dni temu

Ogłoszenie numer: 1142390, z dnia 2016-06-23

Dołącz do najlepszych

Zortrax jest uznanym na świecie producentem profesjonalnych drukarek 3D, które sprzedawane są do kilkudziesięciu krajów świata na sześciu kontynentach. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy, ponieważ Zortrax tworzony jest przez zespół profesjonalistów z bardzo wielu dziedzin, którzy każdego dnia pracują na globalny sukces marki. Obecnie w naszych biurach w Polsce i w Azji pracuje ponad 120 osób. Teraz czekamy na Ciebie. Podejmij wyzwanie i dołącz do drużyny Zortraxa.

Miejsce pracy: Olsztyn

Nr Ref.: HRD/09.06.16/OLN

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za opracowywanie, wdrażanie oraz nadzór nad strategią badawczo - rozwojową firmy
  • Współudział w stworzeniu strategii produkcyjnej oraz nadzór nad jej realizacją
  • Prowadzenie projektu wdrożenia produktu od fazy koncepcji do produkcji
  • Kreowanie innowacyjnych rozwiązań podczas wdrażania nowych produktów
  • Monitorowanie rynku produktów
  • Inspirowanie zespołu podległych pracowników i kierowanie nimi
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży, marketingu oraz działem produkcji
  • Planowanie i realizacja badań mających na celu wzrost konkurencyjności firmy
  • Analizowanie i interpretacja wyników
  • Wdrażanie najnowszych dostępnych technologii

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (preferowane kierunki wzornictwo przemysłowe, budowa maszyn)
  • Mile widziane dodatkowe wykształcenie w kierunku menadżerskim
  • Znajomość metodologii zarządzania produkcją (Lean Maufacturing, 5S)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość nowoczesnych trendów w metodologii zarządzania projektami
  • Osobowość lidera
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Umiejętności analityczne
  • Innowacyjne podejście do problemów
  • Elastyczność i adaptacja do zmiennego środowiska
  • Biegła znajomość programu SolidWorks lub innego służącego do projektowania 3D
  • Znajomość technologii Rapid Prototyping
  • Biegła znajomość oprogramowania do zarządzania projektami (JIRA, MS Project itp.)
  • Zdecydowanie mile widziane zainteresowanie nowymi technologiami, inżyniera, budową maszyn

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznym środowisku
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Realny wpływ na rozwój biznesu
  • Doświadczenie z innowacyjną technologią
  • Współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin
  • Pracę w zgranym i zintegrowanym zespole