Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Hostessa Podkarpackie
Hostessa / Promotor Marki

EMPiK SJO & Speak Up English School / LEARNING SYSTEMS POLAND S.A.
podkarpackie
praca stacjonarna
2717 dni temu

Speak Up to nowoczesna sieć szkół zlokalizowanych w największych miastach Polski.

Oferujemy autorskie kursy języka angielskiego dla dorosłych i firm.

Praca w Speak Up to gwarancja spotkania ciekawych osób i możliwość własnego rozwoju.

Zespoły naszych pracowników tworzą dynamiczni, aktywni i ambitni ludzie, dla których sukces Klienta jest drogą ich własnego sukcesu.

Ciągle się rozwijamy i dlatego szukamy osób, które dzielą podobne wartości i chcą dołączyć do naszego zespołu jako:

Do głównych zadań Hostessy należy:
  • aktywne promowanie kursów językowych w punktach informacyjnych oraz na rynku lokalnym

  • przeprowadzanie krótkich ankiet dot. znajomości języków

  • inne zadania mające na celu wsparcie sprzedaży

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • energiczność

  • reprezentacyjny wygląd

  • wysoka kultura osobista

  • zorientowanie na wyniki

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na promocjach

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju i awansu

  • atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń

  • elastyczne godziny pracy

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Learning Systems Poland S.A. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.