Najnowsze oferty pracy

  • Ambasador Marki

    Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.   Warszawa, i okolice    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   32,00 - 68,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wynagrodzenie w kanale Retail za 1 godzinę pracy 32,00 brutto – 62,00 brutto Wynagrodzenie w kanale HoReCa za 1 godzinę pracy 36,00 brutto – 68,00 brutto Rola Ambasadora Marki: Tworzenie pozytywnego wizerunku marki. Prowadzenie aktywacji konsumenckich ukierunkowanych na prezentację oferty i...
Zobacz więcej ofert pracy

Hostessa/Promotor

Jatomi Fitness
Katowice
praca stacjonarna
3279 dni temu

Jatomi to szybko rozwijającą się sieć klubów fitness w Europie i Azji. Nasz zespół liczy już ponad 2000 pracowników. W swoich działaniach koncentrujemy się na dostarczeniu naszym Klubowiczom najwyższej jakości usług w zakresie fitnessu. W klubach Jatomi Fitness spotkasz najbardziej doświadczoną kadrę trenerów. Jesteśmy po to, by pomóc odnaleźć przyjemność płynącą z aktywności i ruchu.

Bycie liderem fitness zobowiązuje nas do odpowiedzialności za propagowanie aktywności fizycznej oraz budowanie świadomości jak istotna jest ona dla każdej sfery ludzkiego życia.

Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Członkostwo w naszych klubach oraz będziesz mógł korzystać z możliwości odbywania specjalnych treningów z naszym zespołem fitness.

Zadania:
  • Zachęcanie klientów galerii handlowej do zapoznania się z ofertą naszego klubu,
  • Roznoszenie ulotek,
  • Pozyskiwanie kontaktów do potencjalnych klientów,
  • Zachęcanie do odwiedzenia klubu.
Wymagania:
  • Miła aparycja,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu,
  • Predyspozycje do pracy w sprzedaży,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.