Zobacz więcej ofert pracy

Hostessa

Jatomi Fitness
Gdynia
praca stacjonarna
2830 dni temu

Jatomi Fitness to największa sieć klubów fitness w Polsce. Obecnie posiadamy 37 klubów w Polsce. Pozostałe kluby zlokalizowane są w Czechach, Rumunii, Indonezji, Malezji i Tajlandii.

W swoich działaniach koncentrujemy się na dostarczeniu naszym Klubowiczom najwyższej jakości usług w zakresie fitnessu. Nasze kluby wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt siłowy i cardio, śledzimy i wprowadzamy najnowsze trendy. W klubach Jatomi Fitness spotykasz najbardziej doświadczonych i zawsze pomocnych trenerów, posiadających szeroką wiedzę z zakresu żywienia i zdrowego stylu życia. Nasi trenerzy wiedzą w jaki sposób zmotywować Cię do ćwiczeń, sprawić abyś osiągnął rezultaty, a przede wszystkim polubił treningi i uczynił z nich ważną część swojego życia.

W związku z podejmowaną działalnością naszej firmy, poszukujemy odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Hostessa

Miejsce pracy: Gdynia

Oferujemy:

Dołączając do naszej firmy, będziesz częścią ciekawej i dynamicznie rozwijającej się organizacji z branży sportowej. Otrzymasz bezpłatne członkostwo w naszych klubach oraz możliwość korzystania ze specjalnych treningów z naszym zespołem fitness. Ponadto zapewniamy elastyczny czas pracy oraz umowę o pracę.

Zadania:
  • Roznoszenie ulotek oraz jednodniowych zaproszeń do klubu,
  • Pozyskiwanie kontaktów od potencjalnych klientów,
  • Zachęcanie do odwiedzenia klubu,
  • Aktywny udział w kampaniach promocyjnych firmy.
Wymagania:
  • Komunikatywność,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Zaangażowanie i silna motywacja do działania,
  • Nastawienie na osiąganie celów i realizację zadań,
  • Dyspozycyjność,
  • Doświadczenie na stanowisku hostessy będzie dodatkowym atutem.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)