Najnowsze oferty pracy

  • Ambasador Marki

    Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.   Warszawa, i okolice    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   32,00 - 68,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Wynagrodzenie w kanale Retail za 1 godzinę pracy 32,00 brutto – 62,00 brutto Wynagrodzenie w kanale HoReCa za 1 godzinę pracy 36,00 brutto – 68,00 brutto Rola Ambasadora Marki: Tworzenie pozytywnego wizerunku marki. Prowadzenie aktywacji konsumenckich ukierunkowanych na prezentację oferty i...
Zobacz więcej ofert pracy

Hostessa

Jatomi Fitness
Łódź
praca stacjonarna
2850 dni temu

Jatomi Fitness to największa sieć klubów fitness w Polsce. Obecnie posiadamy 37 klubów w Polsce. Pozostałe kluby zlokalizowane są w Czechach, Rumunii, Indonezji, Malezji i Tajlandii.

W swoich działaniach koncentrujemy się na dostarczeniu naszym Klubowiczom najwyższej jakości usług w zakresie fitnessu. Nasze kluby wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt siłowy i cardio, śledzimy i wprowadzamy najnowsze trendy. W klubach Jatomi Fitness spotykasz najbardziej doświadczonych i zawsze pomocnych trenerów, posiadających szeroką wiedzę z zakresu żywienia i zdrowego stylu życia. Nasi trenerzy wiedzą w jaki sposób zmotywować Cię do ćwiczeń, sprawić abyś osiągnął rezultaty, a przede wszystkim polubił treningi i uczynił z nich ważną część swojego życia.

W związku z podejmowaną działalnością naszej firmy, poszukujemy odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Hostessa

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

Dołączając do naszej firmy, będziesz częścią ciekawej i dynamicznie rozwijającej się organizacji z branży sportowej. Otrzymasz bezpłatne członkostwo w naszych klubach oraz możliwość korzystania ze specjalnych treningów z naszym zespołem fitness. Ponadto zapewniamy elastyczny czas pracy oraz umowę o pracę.

Zadania:
  • Roznoszenie ulotek oraz jednodniowych zaproszeń do klubu,
  • Pozyskiwanie kontaktów od potencjalnych klientów,
  • Zachęcanie do odwiedzenia klubu,
  • Aktywny udział w kampaniach promocyjnych firmy.
Wymagania:
  • Komunikatywność,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Zaangażowanie i silna motywacja do działania,
  • Nastawienie na osiąganie celów i realizację zadań,
  • Dyspozycyjność,
  • Doświadczenie na stanowisku hostessy będzie dodatkowym atutem.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)