Zobacz więcej ofert pracy

Hostessa

EMPiK SJO & Speak Up English School / LEARNING SYSTEMS POLAND S.A.
pomorskie
praca stacjonarna
3291 dni temu
Hostessa

Speak Up i Empik School (należącego Learning Systems Poland S.A.) to największa i najdłużej działająca sieć szkól języków obcych w Polsce. W naszych szkołach wierzymy,

że znajomość języków obcych jest konieczna aby ciekawie przeżyć życie. Praca u nas

to gwarancja spotkania ciekawych osób i możliwość własnego rozwoju.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Hostessa
Miejsce pracy:

Zadania:
  • promowanie kursów językowych w punktach informacyjnych
  • aktywne umawianie osób na spotkania w szkołach
  • sporządzanie raportów
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (preferowani studenci)
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • energiczność
  • reprezentacyjny wygląd
  • wysoka kultura osobista
  • zorientowanie na wyniki
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na promocjach
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju i awansu
  • atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń
  • elastyczne godziny pracy
Kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Learning Systems Poland S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.