Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna

Niemcy, całe Niemcy

wczoraj

Budownictwo / Geodezja

Niemcy, Ravensburg, Ulm

wczoraj

Niemcy, Ulm

Hydraulik- Ogłoszenie archiwalne

Praca Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. / Budownictwo / Geodezja / Praca fizyczna / Serwis / Technika / Montaż / Niemcy / Niemcy

c40e7886fc87ad1f614a98507a16ef5d.gif
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 19 krajach Europy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy w Niemczech osób na stanowisko:

Hydraulik
Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref.: GWH/GER

OPIS STANOWISKA:
  • wykonywanie montażu instalacji sanitarnych w zakresie: wentylacja, wodno-kanalizacyjna, grzewcza,
  • serwis i konserwacja urządzeń.
WYMAGANIA:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny,
  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość rysunku technicznego oraz dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,
  • gotowość do wyjazdu od zaraz.
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę tymczasową na niemieckich warunkach,
  • długotrwałą współpracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka podstawowa plus dodatki,
  • opłacone zakwaterowanie.

975f2b7c5b726cb35975f1f396778fa7.gif