• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Webmaster Lubelskie
Informatyk / Webmaster

MAIK Agencja Reklamowa Sp. J.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2446 dni temu

Ogłoszenie numer: 1715034, z dnia 2017-08-07

MAIK Agencja Reklamowa
Poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

  • aktualizacja i rozbudowa serwisów internetowych oraz tworzenie nowych stron www
  • administracja i utrzymanie komputerów, notebooków, urządzeń peryferyjnych, urządzeń mobilnych
  • administrowanie siecią LAN/WIFI
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania
  • przygotowywanie i realizacja projektów reklamowych

Wymagania

  • dobra znajomość standardów projektowania layoutów stron WWW i aplikacji webowych z uwzględnieniem RWD

  • dobra znajomość języków: HTML5, CSS3 i PHP

  • dobra znajomość CMS (Joomla, Prestashop)

  • dobra znajomość Java Script

  • znajomość zagadnień z zakresu zarządzania systemami operacyjnymi MS Windows, Linux, Mac

  • umiejętność organizacji czasu pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • osoba niepaląca

Mile widziane:

  • znajomość programów graficznych (ADOBE PHOTOSHOP)

  • znajomość administracji systemami typu Windows Server

  • umiejętność administrowania bazami danych (SQL)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • możliwość uczestnictwa w realizacji różnorodnych projektów
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • pomoc w rozwijaniu kwalifikacji
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku