Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1822403, z dnia 2017-10-20

Firma Technotop Sp. z o.o. narodziła się z marzenia i pasji ludzi, którzy ją tworzą. Naszą misją jest tworzenie najefektywniejszych rozwiązań logistycznych w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Informatyk

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • administracja siecią, utrzymanie i zarządzanie sieciami lokalnymi (LAN) i rozległymi (WAN ) firmy.
  • administracja serwerami,
  • administracja sprzętem IT,
  • administracja baz danych,
  • analiza potrzeb i planowanie rozwoju \ wdrożeń oprogramowania,
  • wsparcie użytkownika (Helpdesk),
  • tworzenie kopii zapasowej danych,
  • konserwacja, serwis sprzętu komputerowego,
  • kontrola usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu teleinformatycznego,
  • wdrożenia systemów informatycznych.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie w tym kierunku,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
  • dokładność, systematyczność i odpowiedzialność,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • stabilne miejsce pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • narzędzia niezbędne do pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Informatyki

Specjalista do spraw informatyki jest osobą odpowiedzialną za szereg procesów informatycznych w firmie. W praktyce specjalista nadzoruje i kontroluje poprawne działanie systemów informatycznych, funkcjonujących w danej firmie lub instytucji, jednocześnie organizując rozwój i wprowadzanie nowych technologii informatycznych na jej obszarze. Specjalista administruje siecią wewnętrzną firmy, jeśli nie wyznaczono do tego ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl