Zobacz więcej ofert pracy

Infrastructure Support Analyst

Cyclad Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3506 dni temu

Oferta aktualna do: 2014-09-27

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy osób z dobrą znajomością języka francuskiego oraz doświadczeniu w obszarze IT do pracy w Katowicach.

Miejsce pracy: Katowice
Nr Ref.: CC14/INFRASTRUCTURE/KAT/PRACA/2334
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Utrzymanie i zarządzanie infrastrukturą serwerową
  • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania infrastruktury IT klienta
  • Nadzór i utrzymanie systemów oraz serwisów informatycznych
  • Eskalacja incydentów i kontakt z innymi zespołami
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych procedur związanych z nadzorem infrastruktury IT
Wymagania wobec Kandydata:
  • Doświadczenie w administrowaniu systemem Linux
  • Doświadczenie w pracy z  AIX, VMware, Windows Server 2003
  • Dobra znajomość języka francuskiego
  • Chęć rozwoju w obszarze IT
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet świadczeń dodatkowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie z branży IT
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)