Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Balice Inkasent Balice
Pracownik punktu poboru opłat (Inkasent)

VIA4 S.A.
Balice
praca stacjonarna
2872 dni temu

Ogłoszenie numer: 1112007, z dnia 2016-06-13

VIA4 S.A. jest spółką operatorską, która zajmuje się poborem opłat

oraz utrzymaniem infrastruktury płatnej autostrady A4 na odcinku Katowice-Kraków.

Miejsce pracy: Balice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pobieranie opłat od Klientów autostrady oraz udzielanie im niezbędnych informacji.

Wymagania

  • dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy zmianowej, w tym również w godzinach nocnych i w weekendy,
  • preferowani kandydaci zamieszkali w najbliższej okolicy lub posiadający własny środek transportu, umożliwiający sprawne dotarcie do miejsca pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet szkoleń przyuczających do wykonywania pracy,
  • pracę w nowoczesnej firmie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pełne zabezpieczenie socjalne, w tym pakiet usług medycznych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia.