Inspektor BHP

Auchan Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

20 dni temu

(1/2 etatu)

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: GD/BHP

Miejsce pracy: Gdańsk ul. Szczęśliwa 3

Nasza gwarancja:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazna atmosfera
  • Wzajemny szacunek
Twoje zadania na co dzień:
  • Kontrola warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP w przedsiębiorstwie
  • Doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad BHP
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń BHP dla pracowników firmy
  • Prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie danych wymaganych przepisami prawa zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Praca w ramach godzin wynikających z 1/2 etatu
DOSTANIESZ:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia pracy

Nowe znajomości, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań

Cenne doświdczenia i możliwości rozwoju w różnych projektach

Benefity w postaci opieki medycznej, karty multisport i dofinansowania posiłków, akcjonariat pracowniczy

W zamian za:
  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Znajomość Prawa Pracy i wymogów prawnych w zakresie BHP
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok (mile widziane w dużej dystrybucji lub firmach produkcyjnych)
  • Dobrą znajomość  obsługi komputera i pakietu MS Office
Od nas dostajesz
  • Umowę o pracę już od 1. dnia pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu
  • Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w dodatkowych projektach
  • Nowe znajomości, które zostaną z Tobą na lata

Poznaj

Dlaczego warto?

Dziś największy hipermarket, Auchan Wola w Warszawie, ma powierzchnię prawie 18 tys. m2. Przez 15 lat działalności w Polsce Auchan ugruntowało swoją pozycję i stało się marką bardzo dobrze ocenianą przez swoich klientów. W rankingach cenowych sklepy Auchan zawsze plasują się jako najtańsze.

Poznaj stanowisko: Inspektor BHP

Inspektor BHP to osoba, która kieruje działem bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy, oraz koordynuje i nadzoruje z upoważnienia pracodawcy, całokształt poczynań związanych ze stanem bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: prowadzenie analiz ryzyka i oceny ryzyka na stanowiskach pracy, prowadzenie postępowań powypadkowych, kontrola oraz archiwizowanie ...
Inspektor BHP Praca Inspektor BHP

Rekrutują z Praca.pl