Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor w Wydziale Transportu

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
Kraków
praca stacjonarna
3553 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 161937
  • Data ukazania się ogłoszenia: 25 lipca 2014 r.

  • Małopolski Komendant Wojewódzki Policji
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • inspektor
  • do spraw rozliczeń finansowych
  • w Wydziale Transportu

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, ul. Mogilska 109, 31-571 Kraków

Miejsce wykonywania pracy:

  • Kraków

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • opracowywanie pod względem finansowym i merytorycznym faktur VAT i rachunków, za zakup części zamiennych, materiałów i akcesoriów oraz za wykonane naprawy i przeglądy sprzętu transportowego i warsztatowego,
  • kontrolowanie realizowanych umów i naliczanie kar umownych wynikających z nieterminowych dostaw części zamiennych, akcesoriów, ogumienia i akumulatorów, a także opracowywanie i sporządzanie związanej z tym dokumentacji,
  • prowadzenie rejestru wydatków i wpływów Wydziału Transportu w formie elektronicznej i dokumentacyjnej,
  • ewidencjonowanie wydatków w systemie finansowym FK,
  • sporządzanie i przekazywanie do rejestracji w Wydziale Finansów faktur VAT oraz not księgowych za naprawy wykonane przez Stację Obsługi Wydziału Transportu oraz faktur za przekazywane do utylizacji odpady,
  • wycena dowodów przyjęcia materiałów do magazynu części zamiennych i akcesoriów zgodnie z fakturami,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji w magazynach części zamiennych Wydziału Transportu zgodnie z harmonogramem Głównej Komisji Inwentaryzacyjnej KWP w Krakowie.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Pracownik wykonuje czynności o charakterze statycznym, związane głównie z pracą przy biurku i komputerze, w oświetleniu naturalnym i sztucznym, oraz dynamicznym związane głównie z poruszaniem się po terenie KWP w Krakowie przy ul. Mogilskiej 109 (obiekty biurowe oraz okresowo podczas inwentaryzacji-magazyny, warsztaty naprawcze) , także poza terenem KWP. Większość czynności wykonywana jest w pozycji siedzącej: praca z dokumentami, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę, prowadzenie rozmów telefonicznych. Przyjmowanie interesantów. Czas pracy: zgodnie z przepisami o służbie cywilnej.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Stanowisko pracy zlokalizowane jest w pokoju biurowym przy ul. Mogilskiej 109 w wielokondygnacyjnym budynku nr A na III piętrze, niedostosowanym dla osób niepełnosprawnych (bariery architektoniczne: schody przy wejściu do budynku, brak podjazdów oraz przystosowanych wind i toalet, wąskie ciągi komunikacyjne). Podstawowe wyposażenie stanowiska: zestaw komputerowy z oprogramowaniem, meble biurowe, telefon. Dodatkowo obsługa innych urządzeń biurowych: kserokopiarka, niszczarka papieru.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: średnie
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • powyżej 1 roku doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z realizacją zadań z obszaru finansów lub księgowości,
    • niezbędna wiedza z zakresu przepisów regulujących sprawy finansów publicznych oraz zamówień publicznych
    • bardzo dobra umiejętność posługiwania się narzędziami informatycznymi,
    • umiejętność pracy w zespole, samodzielność,
    • umiejętność ustalania priorytetów, zaangażowanie w osobisty rozwój zawodowy.
wymagania dodatkowe
  • wykształcenie wyższe,
  • poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE lub wyrażenie zgody na poddanie się procedurze sprawdzającej,
  • znajomość i umiejętność interpretacji przepisów dotyczących księgowości i finansów.

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów