Instalator Okablowania Światłowodowego

TP TELTECH Sp. z o.o.

Warszawa

60 dni temu

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 150/DBIiS/2017

Opis stanowiska:
  • przygotowanie tras kablowych (korytka, listwy, rury, mikrorurki)
  • wykonywanie prac instalacyjnych, układanie i zaciąganie kabli światłowodowych instalacja osprzętu światłowodowego (głównie w budynkach)
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, preferowane telekomunikacyjne
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, pozytywne myślenie
Mile widziane:
  • uprawnienia SEP do 1 kV
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat i stabilne warunki zatrudnienia
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • szkolenia i rozwój zawodowy u lidera rynku telekomunikacyjnego
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa – na preferencyjnych warunkach, świadczenia socjalne jak bony świąteczne, ubezpieczenie grupowe
Zobacz nasz Profil Pracodawcy

Poznaj

Dlaczego warto?

Chcemy, by naszą Firmę tworzyli zaangażowani i kompetentni pracownicy. Dlatego TP Teltech tworzy środowisko pracy sprzyjające wymianie wiedzy i rozwojowi. Pracownicy mogą podnosić swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach technicznych, zdobywając dodatkowe uprawnienia lub korzystając z katalogu szkoleń on-line, e-booków i zadań rozwojowych w systemie e-learningowym SABA.

Poznaj stanowisko: Instalator

Osoba pracująca jako instalator powinna posiadać wcześniejsze doświadczenie w zakresie zakładania i serwisowania instalacji orazlegitymować się posiadaniem niezbędnych licencji (jeśli są wymagane). Mile widziane jest również wykształcenie zawodowe. Atutem dla pracodawcy jest posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu. Instalator powinien charakteryzować się ...
Instalator Praca Instalator

Rekrutują z Praca.pl