Podobne oferty pracy

Instalator usług telekomunikacyjnych

Klient portalu Praca.pl

321 dni

Toruń, Inowrocław, Świecie, Chojnice, Żnin, Nakło

Ogłoszenie numer: 937931, z dnia 2016-01-19

Duża firma telekomunikacyjna poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń, Inowrocław, Świecie, Chojnice, Żnin, Nakło

Nr Ref.: I/1/16

Opis stanowiska

Oferujemy kompleksowe przyuczenie do pracy.

Zapraszamy do składania aplikacji osoby po kierunkach technicznych, z doświadczeniem na podobnym stanowisku lub bez doświadczenia. Preferowani kandydaci to osoby potrafiące szybko się uczyć i posiadającepredyspozycje do pracy w charakterze Instalatora Usług. Jeśli jesteś osobą samodzielną, gotową do pracy w terenie, posiadasz smykałkę techniczną i nie boisz się pracy z komputerem zaaplikuj do nas.

Zakres obowiązków:

  • montaż urządzeń związanych z dostarczaniem Internetu, telewizji oraz telefonii
  • konfigurowanie i uruchamianie usług multimedialnych u Abonentów

Wymagania

  • wykształcenie o kierunkach technicznych
  • umiejętność pracy z komputerem na poziomie umożliwiającym przyswajanie wiedzy związanej z podłączaniem i uruchamianiem Internetu
  • zdolności manualno-techniczne
  • chęć do pracy oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z szeroko rozumianą elektrotechniką - serwisant telewizji kablowej, przemysłowej, monter alarmów, serwisant innych urządzeń i systemów elektronicznych, teletechnicznych, informatycznych

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie uzależnione od ilości wykonanych instalacji
  • cykl szkoleń praktycznych i teoretycznych – kompleksowe przyuczenie do pracy
  • ciekawą pracę związaną z technologiami multimedialnymi
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Instalator

Osoba pracująca jako instalator powinna posiadać wcześniejsze doświadczenie w zakresie zakładania i serwisowania instalacji orazlegitymować się posiadaniem niezbędnych licencji (jeśli są wymagane). Mile widziane jest również wykształcenie zawodowe. Atutem dla pracodawcy jest posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu. Instalator powinien charakteryzować się ...

Rekrutują z Praca.pl