Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca / Asystent Kierownika Klubu

    Medicover Fitness & Gym   Legnica, ul. Marsa 30​    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Forma zatrudnienia: umowa o pracę; Wymagane doświadczenie: pierwsze doświadczenie w pracy z klientem​​ Tryb pracy: zmianowy; Trenuj swoją karierę i dołącz do #TeamWell Fitness, który wspiera w budowaniu zdrowych nawyków! Pracuj z nami! wspieraj Kierownika w działaniach Klubu, buduj...
Zobacz więcej ofert pracy

Instruktor fitness

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3468 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 4-15-28819/PC

Opis stanowiska:
Nasz Klient, rozpoznawalna i międzynarodowa sieć klubów fitness działających całą dobę, do nowo otwieranego obiektu zlokalizowanego w Poznaniu poszukuje kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Spotkania z wybranymi osobami odbędą się 18 i 19 sierpnia w Poznaniu.
Wymagania:
- wiedza merytoryczna poparta szkoleniami oraz doświadczeniem
- otwartość na ludzi, komunikatywność
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną rozmowę
- doświadczenie w kontakcie z klientem i umiejętność rozpoznawania jego potrzeb
- entuzjazm i energiczność
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
- niepowtarzalna możliwość rozwoju zawodowego przy wprowadzaniu na polski rynek nowej marki
- szkolenia

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, aktualne zdjęcie portretowe oraz zdjęcie sylwetki w stroju sportowym.

Adres do wysyłania aplikacji:

applications@fitness24seven.com

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o przesyłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/