Instruktorzy zumby
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Instruktorzy zumby

Poznaj stanowisko:
Instruktor Fitness

Początki fitnessu łączyć należy z wynalezieniem aerobiku, którego kolebką są Stany Zjednoczone. Aerobik wywodzi się z ćwiczeń kondycyjnych dla amerykańskich kosmonautów. Ćwiczenia „aerobowe” (czyli tlenowe) charakteryzują się wysiłkiem, który sprawia, że układ krążenia i oddychania ćwiczącego pracuje w ten sposób, aby organizm mógł w trakcie ćwiczeń pobierać dostatecznie dużo tlenu i unikać ...

czytaj więcej: Instruktor Fitness

Praca Instruktor Fitness

Instruktorzy zumby - Ogłoszenie archiwalne

Praca PURE HEALTH AND FITNESS / Sport / Rekreacja / Kraków Angel City

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Animator Sportowy / Instruktor Fitness / Organizator zajęć sportowych w turystyce z językiem niemieckim i angielskim - Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie - sezon zimowy Pro-Staff Polska małopolskie

Animator Sportowy, Hiszpania / Instruktor Fitness / Organizator zajęć sportowych w turystyce z językiem niemieckim i angielskim - casting 24.01.2015r. Pro-Staff Polska małopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Pure Health & Fitness to największa i najszybciej rozwijająca się sieć klubów fitness w Polsce, posiadająca w chwili obecnej 24 lokalizacje w najbardziej prestiżowych miejscach w całej Polsce. Pure to sprzęt najnowszej generacji, innowacyjne formy zajęć grupowych oraz profesjonalna kadra trenerska, która każdego dnia zmienia na lepsze życie tysięcy ludzi.

Miejsce pracy: Kraków Angel City

Oferujemy:
  • szkolenia, wsparcie oraz duże możliwości rozwoju.
Zadania:
  • prowadzenie zajęć z zumby
  • otaczanie opieką klubowiczów
  • kreowanie pozytywnej atmosfery klubowej
  • budowanie relacji z naszymi klubowiczami
Wymagania:
  • komunikatywność, optymizm
  • doświadczenie w branży fitness
  • dyspozycyjność
  • pozytywne nastawienie, charyzma
  • poszukujemy osób odpowiedzialnych i wszechstronnych

Zobacz nasz profil pracodawcy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16401 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.