Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik w sklepie – inwentaryzacja

    ManpowerGroup   Jaworzno    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    7 dni
    Zadania: Inwentaryzacja: liczenie towaru; Wymagania: Chęć do pracy; Zaangażowanie Dogodny dojazd;
  • Sprzedawca części do pojazdów użytkowych

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Nowa Wieś Wrocławska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Aktywna sprzedaż części zamiennych zgodnie z założeniami budżetowymi serwisu; Dobór oraz kosztorysowanie napraw pojazdów użytkowych (dobór części do napraw mechanicznych oraz powypadkowych) Wsparcie działu serwisu...
Zobacz więcej ofert pracy

Inwentaryzator

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A
łódzkie, Łódź, Stryków
praca stacjonarna
2698 dni temu
tempus.jpg

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) swoim zasięgiem obejmuje Łódź i miasta ościenne. Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych współpracą z nami w ramach stanowiska:

Miejsce pracy: Łódź, Stryków

Praca odbywa się w Strykowie, zapewniamy transport z Łodzi.

Opis stanowiska:
  • Weryfikacja poprawności treści zamówienia.
  • Przeliczanie sztuk towarów
Wymagania:
  • Pełnoletność
  • Dyspozycyjność w podanym okresie
  • Optymizm :)
Oferujemy:
  • Płatne szkolenie 8.12.2016 od godziny 18:00 (trwa 2 h)
  • Pracę 9.12.2016 - od godziny 5:45 do 16:00-17:00
  • Stawkę godzinową - wypłata wynagrodzenia do 15.12.2016.
  • Możliwość zapisania się większą grupą,
  • Bezpłatny transport z Łodzi do Strykowa.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".