Podobne oferty pracy

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży FMCG istniejącej od 25 lat w Polsce, sprzedającej swoje produkty zarówno lokalnie jak i poza granicami kraju, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier automatyk
Miejsce pracy: okolice Elbląga
Nr ref.: IA_0316_ELB_BUD
Opis stanowiska:
  • Nadzór i koordynowanie pracy podległych pracowników;
  • Sprawdzanie stanów magazynowych;
  • Nadzorowanie i naprawianie usterek, przeglądów, oględzin itd. ;
  • Prowadzenie zapisów napraw, stanu technicznego maszyn;
  • Sporządzanie raportów awarii i usterek;
  • Kontrola sprzętu, materiałów i narzędzi.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie techniczne;
  • Uprawnienia w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń energetycznych i elektrycznych;
  • Znajomość zasad naprawy, obsługi i eksploatacji urządzeń i instalacji technicznych;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego;
  • Programowanie sterowników PLC Siemens S5, S7;
  • Naprawa układów elektrycznych i automatyki;
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie finansowe;
  • Umowa o pracę;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ENGINEERING and INDUSTRY

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w inżynierii i przemyśle
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com

PGB Human Resources

Jesteśmy agencja personalną i poszukujemy kompetentnych pracowników dla naszych klientów.

Dane firmy

Składowa 5
61-888 Poznań
wielkopolskie

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl