Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych - specjalność sanitarna / HVAC

Recruit Europe Ltd.

Wrocław

Międzynarodowa firma budowlana poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Kierownik / Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych - specjalność sanitarna / Projektant HVAC. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2~5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku jako Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych - specjalność sanitarna / Projektant HVAC oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Uwaga: Please send English CV in Word format.

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • Nadzorowanie prac wykonywanych na budowach, w szczególności przez podwykonawców wykonujących zewnętrzne i wewnętrzne instalacje sanitarne, instalacje HVAC, instalacje wentylacji i klimatyzacji, instalacje tryskaczowe, wod-kan itd.
  • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót instalacyjnych
  • Weryfikacja projektów
  • Samodzielna realizacja projektów w obszarze instalacji HVAC
  • Organizacja i kontrola jakości, terminowości i opłacalności prac wykonywanych na budowach
  • Nadzór i koordynacja robót budowlanych podwykonawców
  • Udział w procesie ofertowania
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń
  • Min. 2~5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako Kierownik lub Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych - specjalność sanitarna, HVAC lub design Inżynier HVAC
  • Umiejętność samodzielnego projektowania instalacji HVAC dla dużych i złożonych obiektów (dodatkowy atut)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość jęz. angielskiego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Recruit Europe is International Recruit / Head Hunting company, conducting recruit activities for Executive position for International companies located in Belgium, Germany, UK, Poland, Czech, Slovakia, France. We have many kind of job offer in all European countries including Japan. Welcome to register your CV for the future!

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl