Podobne oferty pracy

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Inżynier Budowy Maszyn
Miejsce pracy: Częstochowa
Nr ref.: AIBM/NF
Zadania:
  • praca pod okiem specjalistów w celu nabycia nowej wiedzy i wdrożenia do organizacji,
  • nauka zawodu na wybranych stanowiskach np. konstruktor, inżynier procesu, technolog itp,
  • wykonywanie poleceń przełożonych, raportowanie do przełożonego.
Wymagania:
  • absolwent wyższej uczelni-wydziału Budowy Maszyn i Mechaniki,
  • min. komunikatywna znajomość j.angielskego,
  • chęć pozyskania wiedzy i wdrożenia do struktur organizacji,
  • komunikatywność, zorientowanie na cel.
Firma oferuje:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej korporacji/automotive,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • możliwość rozwoju pod kątem wybranego stanowiska i preferencji,
  • zagraniczne wyjazdy szkoleniowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162

Poznaj

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Poznaj stanowisko: Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl