Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier Procesu - Chemik

    Wielton Reefer Sp. z o.o.   Bełchatów    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twoje zadania: ocena dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem możliwości wytwórczych, opracowywanie procesów technologicznych i dokumentacji dla nowych produktów, koordynacja wykonania produktu, normowanie czasu pracy, przygotowywanie dokumentacji technologicznej do produkcji, wyznaczanie...
Praca.pl Praca śląskie Katowice Aparatowy Procesów Chemicznych Katowice
Inżynier Chemik w dziale Rnd - struktury katalityczne

Hays Poland
Katowice
praca stacjonarna
2716 dni temu
Katowice
Katowice
Nr Ref.: 1078027

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektrochemicznej, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Chemik w dziale R&D.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój nowych produktów jak i doskonalenie już istniejących oraz bieżące wsparcie produkcji w zakresie rozwiązań chemicznych. Do jej zadań będzie należało również wprowadzanie innowacji, poprawianie procesów produkcyjnych, aplikacja odpowiednich substancji, ich parametryzacja, a następnie przekazanie przekazanie projektu Inżynierom Produkcji.

Od Kandydatów oczekujemy szerokiej wiedzy z zakresu struktur katalitycznych i ich praktycznego zastosowania (wymóg konieczny), wyższego wykształcenia chemicznego lub elektronicznego oraz umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim. Ponadto mile widziane będzie doświadczenie w aplikacji katalizatorów do sensorów/czujników, bateriach elektrodowych oraz elektrolitach.

Nasz Klient oferuje pracę w ambitnym, rozwijającym się zespole, możliwość udziału w ciekawych projektach badawczych w międzynarodowym środowisku, przyjazną atmosferę pracy oraz prywatną opiekę medyczną.

Stawka podana w ogłoszeniu jest orientacyjna - faktyczne wynagrodzenie będzie uzależnione od kwalifikacji Kandydata pod kątem tego stanowiska.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl