Inżynier ds. Badań i Rozwoju
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Inżynier ds. Badań i Rozwoju

Poznaj pracodawcę

Strumykowa 30/17
03-138 Warszawa
woj. mazowieckie

Poznaj stanowisko:
Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Specjalista ds. Badań i Rozwoju to osoba, która odpowiedzialna jest za nadzór nad strategią badawczo – rozwojową i wdrażanie produktu/ usługi przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: dbanie o rozwój nowych produktów/usługi przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauki i techniki, analizowanie informacji o potrzebie modyfikacji strategii produkcyjnej i ...

czytaj więcej: Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Praca Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Inżynier ds. Badań i Rozwoju - Ogłoszenie archiwalne

Praca DTH Selection / Badania i rozwój / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / śląskie / Szałsza k. Gliwic

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Specjalista w Dziale Strategii i Rozwoju Horyzont Doradztwo Personalne śląskie

Inżynier Budowy Hays Poland śląskie

Inżynier Elektronik – Projektant BMZ Poland Sp. z o.o. śląskie

Inżynier Jakości Oprogramowania ZF TRW śląskie

Inżynier ds. Techniczno-Handlowych na rynki wschodnie HYDAC Sp. z o.o. śląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest międzynarodowy dostawca rozwiązań pomiarowych, nadzorczych oraz regulacyjnych w obszarze instalacji grzewczych, wentylacyjnych i chłodzących.  W związku z rozwojem spółki w Polsce poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Szałsza k. Gliwic
Nr Ref.: IZBIR/DTH

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie informacji (wiedzy technicznej) w zakresie nowych technologii, nowych produktów, nowych rozwiązań technicznych, między innymi w zakładach macierzystych na terenie Niemiec i u dostawców uzupełniających zlokalizowanych w krajach Europy Zachodniej.
  • Pozyskiwanie informacji (wiedzy technicznej) na temat zastosowań produktów znajdujących się w ofercie firmy.
  • Udział we wdrożeniach do produkcji nowych/zmodyfikowanych wyrobów.
  • Tłumaczenie i przygotowywanie od strony merytorycznej technicznych materiałów informacyjnych.
  • Rozpowszechnianie pozyskanej wiedzy technicznej w polskich strukturach spółki poprzez prowadzenie szkoleń technicznych i warsztatów.
  • Pośrednie i bezpośrednie (w mniejszym stopniu) przekazywanie wiedzy technicznej do klientów spółki – różnymi kanałami.
  • Doradztwo oraz wsparcie techniczne współpracowników z zespołu sprzedaży oraz klientów w zakresie oferty produktowej, zastosowań, aplikacji oraz rozwiązywanie problemów natury technicznej.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, techniczne – preferowane kierunki: inżynieria środowiska, ogrzewnictwo, ciepłownictwo.
  • Mile widziana znajomość rozwiązań technicznych i komponentów stosowanych w branży instalacyjnej.
  • Podstawowa wiedza dotycząca norm prawnych obowiązujących w branży instalacyjnej.
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziana wiedza z zakresu zarządzania projektami (certyfikat PMI/PRINCE2).
  • Obsługa programów MS Office.
  • Umiejętność analitycznego, technicznego myślenia.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
Firma oferuje:
  • Możliwość poszerzenia wiedzy technicznej poprzez udział we wdrażaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań i produktów.
  • Możliwość współpracy ze specjalistami, konstruktorami, inżynierami z ogromnym doświadczeniem z wielu krajów europejskich.
  • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu innowacyjnych metod szkoleniowych – platformy e-learningowe, szkolenia on-line.
  • Możliwość praktycznego poznawania nowoczesnych rozwiązań i urządzeń pracujących na wielu typach instalacji.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego w formie umowy o pracę.

Więcej ofert na stronie: www.dth-selection.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)