Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Budownictwo / Geodezja

pomorskie, Niemcy / Poczdam

dziś

Badania i rozwój, Inżynieria / Projektowanie

pomorskie, Nowa Wieś

dziś

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

dziś

Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca

pomorskie, okolice Wolsztyna (wielkopolskie)

wczoraj

pomorskie

Inżynier ds. elektroenergetycznych- Ogłoszenie archiwalne

Praca Cofely EC Słupsk Sp. z o.o / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / pomorskie / Słupsk

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 1003508, z dnia 2016-02-29

Cofely EC Słupsk Sp. z o.o

Jesteśmy firmą produkcyjną branży ciepłowniczej, wchodzącą w skład dużej grupy międzynarodowej miesczącą się w Słupsku. Od 30 lat służymy mieszkańcom miasta swoją wiedzą i świadczymy szeroki zakres usług związanych z ciepłem. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. elektroenergetycznych

Miejsce pracy: pomorskie / Słupsk

Opis stanowiska

  • Obsługa systemu SCADA w zakresie automatyki kotłowni
  • Nadzór nad pracą urządzeń oraz instalacji elektroenergetycznych w kotłowni  (odpowiedzialność za pracę urządzeń)
  • Operatywne planowanie, koordynacja oraz kontrola procesu produkcyjnego
  • Optymalizacja produkcji ciepła przez analizę danych procesowych w systemie SCADA
  • Realizacja celów w obszarze produkcji ciepła
  • Rozwiązywanie problemów oraz podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących
  • Współpraca w zespole pracowniczym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne minimum I stopnia w kierunkach: automatyka, elektroenergetyka,elektromechanika, energoelektronika lub pokrewne
  • Znajomość systemu SCADA
  • Znajomość obsługi baz danych SQL
  • Posiadanie uprawnień eksploatacyjnych„E" bez ograniczenia napięcia (grupa G1) oraz uprawnień eksploatacyjnych „E"grupy G2 (urządzenia, instalacje i sieci grzewcze powyżej 50kW)
  • Znajomość obsługi komputera napoziomie pozwalającym swobodne wykorzystywanie programów: Excel, Word, Outlook
  • Postępowanie zgodne ze standardami, w tym także umiejętność przełożenia standardów na konkretne działania oraz proponowanie ich usprawniania.

Ponadto pożądana:

  • Motywacja do dalszego rozwoju
  • Odpowiedzialność i komunikatywność
  • Zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów
  • Znajomość języka angielskiego

 Umiejętności:

  • Wysoki poziom komunikacji i prezentowania swoich poglądów
  •  Radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Dobrze widziane doświadczenia zawodowe z branży automatyki przemysłowej, szczególnie w zakresie ciepłownictwa.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Możliwość realizacji ambitnych celów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny i dodatkowe ubezpieczenie medyczne