Inżynier ds. Obsługi Klienta i Kontraktów - rynek francuski

Horyzont Doradztwo Personalne

Katowice

13 godz. temu

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, wchodząca w skład międzynarodowego koncernu, będącego dostawcą produktów i usług dla przemysłu i infrastruktury.

Miejsce pracy: Katowice
Nr Ref.: 3646/2017/PR

Zadania:
  • budowanie i rozwijanie długoterminowych relacji ze stałymi i nowymi klientami z rynku francuskiego,
  • współpraca z wewnętrznym działem handlowym celem opracowania planów sprzedażowych,
  • działania marketingowe, diagnoza potrzeb klienta, przygotowanie oferty,
  • przygotowanie budżetu zamówień, monitorowanie ich realizacji,
  • obsługa aktywnych kontraktów, udział w odbiorach technicznych (delegacje zagraniczne),
  • zapewnienie klientom bieżącego wsparcia technicznego,
  • dbałość o zgodność postępowania z wewnętrznymi procedurami firmy,
  • zapewnienie widoczności marki na odpowiednich rynkach francuskojęzycznych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, oczekiwane kierunki: elektryczny, elektrotechniczny, automatyka,
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego, mile widziana dodatkowa komunikacja w języku angielskim,
  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze technicznej klienta (B2B),
  • umiejętności analityczne, znajomość procesów biznesowych,
  • proaktywność, strategiczne myślenie, zorientowanie na cele (firmy i klientów),
  • umiejętność pracy w systemie typu SAP.

Oferujemy:
  • pakiet szkoleniowy,
  • możliwość rozwoju, awansu,
  • pakiet benefitów do wynagrodzenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta