Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Słupsk
Inżynier ds. procesu ostrzenia i szlifowania/Słupsk

Gi Group Sp. z o.o.
Słupsk
praca stacjonarna
2732 dni temu

Ogłoszenie numer: 1376010, z dnia 2016-10-26

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Słupsk

Nr Ref.: IO/SL/2016

Opis stanowiska

tworzenie dokumentacji technicznej dla procesów szlifowania,
rozwiązywanie problemów technologicznych związanych z prowadzonymi procesami szlifowania,
praca nad rozwojem i ulepszaniem procesów ostrzenia wyrobów

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne,
min.  2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy, (mile widziane doświadczenie w pracy ze szlifierkami producentów:  ELB, Niederberger ),
znajomość technologii szlifowania stali (dobór parametrów szlifowania, ściernic),
znajomość geometrii narzędzi tnących,
znajomość technik pomiarowych,
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
mile widziana umiejętność programowania robotów,
mile widziana znajomość procesów wykrawania z taśmy,
mile widziana znajomość procesów obróbki cieplnej,

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym,
możliwość rozwoju zawodowego,
miłą atmosferę pracy,
pakiet opieki medycznej,