Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Inżynier działu R&D - narzędzia do wytłaczania tworzyw sztucznych

Aliplast
podkarpackie
praca stacjonarna
3290 dni temu

Ogłoszenie numer: 675302, z dnia 2015-04-23

Firma Aliplast powstała w 2002 roku przy udziale belgijskiego koncernu Aliplast, który od 1984 roku
zajmuje się produkcją systemów aluminiowych. W wyniku zawiązania spółki powstała
w Polsce sieć dystrybucji oraz linia produkcyjna systemów aluminiowych Aliplast.

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • Wykonywanie nowych narzędzi do wytłaczania oraz modernizacja już istniejących narzędzi
  • Nadzór nad projektowaniem narzędzi do ekstruzji
  • Kierowanie działem R&D oraz narzędziownią
  • Przeprowadzanie prób wytłaczania
  • Korekty narzędzi

Wymagania

  • Min. 5 lata pracy w dziale technicznym zajmującym się projektowaniem i wdrażaniem narzędzi
  • Znajomość zasad rysunku technicznego
  • Praktyczna wiedza nt. przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Kierowanie działem
  • Możliwość awansu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet relokacyjny