Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1779971, z dnia 2017-09-18

ZIB Konstrukcje Stalowe Sp z o.o.

Firma specjalizuje się w prefabrykacji i montażu konstrukcji stalowych dla budownictwa przemysłowego, energetycznego, mieszkaniowego.

Inżynier Działu Technicznego

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Główne zadania i obowiązki:

  • Tworzenie dokumentacji technologicznej,
  • Wdrażanie opracowanych procesów technologicznych elementów do produkcji,
  • Podstawowe programowanie wypalarek CNC

Wymagania

  • znajomość procesów wytwarzania i kontroli jakości konstrukcji stalowych,
  • obsługa programu AutoCad, MS office
  • wykształcenie techniczne (preferowana specjalność mechanika bądź budownictwo),
  • znajomość procesów obróbki plastycznej stali
  • znajomość podstaw z zakresu spawalnictwa

Oferujemy

  • umowa o pracę - pełen etat
  • wynagrodzenie wg indywidualnych ustaleń
  • możliwości rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Dane firmy

Wołczyńska 37
60-003 Poznań
wielkopolskie

Poznaj stanowisko: Inżynier

Inżynier, w rozumieniu edukacyjnym jest absolwentem wyższej uczelni technicznej. Jest to tytuł ukończenia studiów na politechnice, odpowiadający magistrowi. W rozumieniu zawodowym natomiast inżynier jest specjalistą jednego z odłamów inżynierii. Zawody inżynierskie są wyszczególnione w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl