Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

podlaskie, relokacja: Częstochowa

2016-08-19

Energetyka / Elektronika

podlaskie, Łomża

2016-08-22

Energetyka / Elektronika, Praca fizyczna

podlaskie, Białystok i okolice (woj. podlaskie)

Inżynier Elektronik - Projektant Wyrobu- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Energetyka / Elektronika / podlaskie / Białystok

Inżynier Elektronik - Projektant Wyrobu
Białystok
Inżynier Elektronik - Projektant Wyrobu
Białystok
Nr Ref.: 1068111
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
 
Dla naszego Klienta międzynarodowego koncernu produkującego części dla przemysłu samochodowego poszukujemy Inżyniera Elektronika – Projektanta.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie wyrobów oraz będzie brała udział w międzynarodowych projektach wdrożeniowych. Do jej obowiązków będzie należało przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją, współpraca z klientami i dostawcami w zakresie technologii produktu.
Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, doświadczenia w samodzielnym projektowaniu układów elektronicznych z wykorzystaniem wspomagania komputerowego. Kandydat powinien posiadać wiedzę z zakresu badań EMC/ESD oraz umiejętność posługiwania się programami CAD 3D wspomagającymi projektowanie, znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem. Wymagana jest komunikatywna znajomości języka angielskiego. Mile widziana znajomość narzędzi systemowych z obszaru zarządzania jakością, w szczególności w przemyśle motoryzacyjnym dobra znajomość.
Nasz Klient oferuje możliwość realizacji ambitnych i odpowiedzialnych zadań gwarantujących rozwój zawodowy, pracę w międzynarodowej organizacji i bieżący kontakt z kontrahentami zagranicznymi oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Aby przesłać swoje CV naciśnij przycisk „aplikuj”.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl