Inżynier Elektronik
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Inżynier Elektronik

Poznaj stanowisko:
Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...

czytaj więcej: Elektronik

Praca Elektronik

Inżynier Elektronik - Ogłoszenie archiwalne

Praca Advisory Group TEST Human Resources / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / małopolskie / Czernichów

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Inżynier Elektronik Advisory Group TEST Human Resources małopolskie

Inżynier elektronik ds. testowania w centrum R&D (motoryzacja) Grafton Recruitment małopolskie

Inżynier elektronik – projektowanie płytek PCB (branża automotive) Grafton Recruitment małopolskie

Inżynier w centrum R&D - elektronika (hardware) Grafton Recruitment małopolskie

Inżynier ds. Wdrażania Oprogramowania Maszyn CNC Work & Business Solutions małopolskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży oświetleniowej, będąca częścią międzynarodowego koncernu.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Czernichów
Nr ref.: 5482

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie inteligentnych systemów sterowania lub elektroniki lub techniki świetlnej
  • Podstawowa znajomość parametrów świetlnych
  • Znajomość zagadnień związanych z nowymi źródłami światła LED i OLED
  • Znajomość protokołów DALI, DMX, PWM
  • Znajomość sterowania bezprzewodowego w oświetleniu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość minimum jednego z języków: angielski lub niemiecki

Obowiązki:

  • Rozwój sterowania oświetleniem
  • Dobór elektronicznych komponentów do opraw oświetleniowych
  • Testowanie zasilaczy i innych przekształtników
  • Testowanie elementów elektronicznych
  • Projektowanie nowych rozwiązań zasilaczy oraz modułów LED
  • Kontakt z dostawcami/kontrahentami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pracę w młodym zespole
  • Szansę na rozwój zawodowy