Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

małopolskie, Wieprz k/Andrychowa

dziś

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

małopolskie

wczoraj

Przemysł / Produkcja

małopolskie, Okolice Rzeszowa
małopolskie, Kraków

wczoraj

Budownictwo / Geodezja, Energetyka / Elektronika

małopolskie, Głogów (woj. dolnośląskie)

Inżynier Elektronik- Ogłoszenie archiwalne

Praca Advisory Group TEST Human Resources / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / małopolskie / Czernichów

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży oświetleniowej, będąca częścią międzynarodowego koncernu.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Inżynier Elektronik
Czernichów
Nr ref.: 5482

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie inteligentnych systemów sterowania lub elektroniki lub techniki świetlnej
  • Podstawowa znajomość parametrów świetlnych
  • Znajomość zagadnień związanych z nowymi źródłami światła LED i OLED
  • Znajomość protokołów DALI, DMX, PWM
  • Znajomość sterowania bezprzewodowego w oświetleniu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość minimum jednego z języków: angielski lub niemiecki

Obowiązki:

  • Rozwój sterowania oświetleniem
  • Dobór elektronicznych komponentów do opraw oświetleniowych
  • Testowanie zasilaczy i innych przekształtników
  • Testowanie elementów elektronicznych
  • Projektowanie nowych rozwiązań zasilaczy oraz modułów LED
  • Kontakt z dostawcami/kontrahentami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pracę w młodym zespole
  • Szansę na rozwój zawodowy