Inżynier Elektronik

Hays Poland

Warszawa

784 dni temu

Inżynier Elektronik
Warszawa
Inżynier Elektronik
Warszawa
Nr Ref.: 1061662

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla naszego Klienta, rozwijającej się dynamicznie firmy produkcyjnej z branży urządzeń medycznych, poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Elektronik.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie układów elektronicznych, ich testowanie oraz rozwijanie. Zakres obowiązków obejmuje programowanie mikroprocesorów i układów, jak również czytanie dokumentacji opartej na schematach elektronicznych i jej przygotowywanie. Inżynier Elektronik będzie ściśle współpracował z dostawcami komponentów, programistami oraz pracownikami działu Rozwoju Produktu, będzie koordynował prace certyfikujące oraz wdrażał urządzania do produkcji przy jednoczesnym optymalizowaniu odpowiednich procesów.

Idealny Kandydat posiada wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, optoelektronika, telekomunikacja, aparatura elektroniczna) i ponad 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z projektowaniem zaawansowanych układów elektronicznych i wbudowanym oprogramowaniem. 

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w przyjaznym i profesjonalnym środowisku, możliwości rozwoju i zdobycia wiedzy z zakresu najnowszych technologii oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Aby zarejestrować się i śledzić postępy procesu kwalifikacyjnego kliknij „aplikuj”.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik

Rekrutują z Praca.pl