Inżynier Konstruktor
pl / en

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Polecamy

wczoraj

Inżynieria / Projektowanie

dolnośląskie, Wrocław
dolnośląskie, Okolice wrocławia (20 km na południowy zachód)
Polecamy

2016-06-27

dolnośląskie, Jelenia Góra
Konstruktor maszyn Klient portalu Praca.pl

2016-06-24

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

dolnośląskie, Świdnica

2016-06-22

Inżynier Konstruktor- Ogłoszenie archiwalne

Praca NG Engineering Sp. z o. o. / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / dolnośląskie / Wrocław

NG Engineering Sp. Z o.o.

jest wiodącym dostawcą usług projektowych i inżynieryjnych z główną siedzibą we Wrocławiu. Z naszych usług korzystają m.in. międzynarodowe koncerny z branży motoryzacyjnej, transportu publicznego, przemysłu ciężkiego oraz z sektora AGD. Nasz sukces budujemy w oparciu o niezawodność i wysokie kompetencje techniczne wynikające z doświadczenia i wiedzy naszych pracowników.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • modelowanie elementów metalowych
  • tworzenie domumentacji konstrukcyjnej 3D
  • weryfikacja domumentacji technicznej
Profil kandydata:
  • wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym
  • znajomość programu SolidWorks (modelowanie bryłowe, konstrukcje gięte, spawane, modelowanie powierzchniowe oraz tworzenie rysunków)
Nasze zalety:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • świadczenie urlopowe
  • ubezpieczenie grupowe