NG Engineering Sp. Z o.o.

jest wiodącym dostawcą usług projektowych i inżynieryjnych z główną siedzibą we Wrocławiu. Z naszych usług korzystają m.in. międzynarodowe koncerny z branży motoryzacyjnej, transportu publicznego, przemysłu ciężkiego oraz z sektora AGD. Nasz sukces budujemy w oparciu o niezawodność i wysokie kompetencje techniczne wynikające z doświadczenia i wiedzy naszych pracowników.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Konstruktor
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • modelowanie elementów metalowych
  • tworzenie domumentacji konstrukcyjnej 3D
  • weryfikacja domumentacji technicznej
Profil kandydata:
  • wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym
  • znajomość programu SolidWorks (modelowanie bryłowe, konstrukcje gięte, spawane, modelowanie powierzchniowe oraz tworzenie rysunków)
Nasze zalety:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • świadczenie urlopowe
  • ubezpieczenie grupowe

NG Engineering Sp. z o. o.

Dane firmy

Św. Antoniego 2/4
50-073 Wrocław
dolnośląskie

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...

Rekrutują z Praca.pl