Inżynier - Mechanik
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Inżynier - Mechanik

Poznaj stanowisko:
Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...

czytaj więcej: Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Praca Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Inżynier - Mechanik - Ogłoszenie archiwalne

Praca Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Inżynier Procesu Wtrysku/ Process Engineer Injection Molding Grupa Progres mazowieckie

Inżynier Procesu Wtrysku Grupa Progres mazowieckie

Młodszy Inżynier Procesu Hays Poland mazowieckie

Inżynier Procesu ZETKAMA S.A. mazowieckie

Starszy Inżynier Aplikacji Mobilnych Capgemini Polska Sp. z o.o. mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Nr Ref.: 2-30-23691/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w zaawansowanych technologicznie produktach kontroli bezpieczeństwa i zabezpieczeń praw własności poszukujemy osób na stanowisko Inżynier-Mechanik, miejsce pracy: Warszawa.

Do obowiązków będzie należało:
- Wsparcie techniczne i nadzór nad procesem wytwarzania produktu końcowego w fabrykach (głównie w Niemczech);
- Kontrola jakości podczas procesu produkcji;
- Modyfikacja i sporządzanie rysunków technicznych i dokumentów, np. konwersja dokumentów chińskich na niemieckie standardy;
- Wsparcie techniczne przy montażu i uruchomienie urządzenia w fabryce lub u klienta;
- Podróże służbowe do Niemiec i Chin.
Wymagania:
- Wyksztalcenie techniczne inżynierskie lub wyższe, preferowane kierunki: produkcja maszyn, mechanika, mechatronika, lub równoważne;
- Ponad trzyletnie doświadczenie pracy w dziedzinie projektowania mechanicznego, rozwijania produktów;
- Mile widziane doświadczenie w pracy ze sprzętem medycznym lub innym, który wymaga dużej precyzji działania.
- Wymagana bogata wiedza na temat projektowania mechanicznego, montażu i oprogramowania biurowego.
- Wiedza o: Pro / E, Auto / CAD, biegła obsługa komputera;
- Dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego;
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Pracy w międzynarodowym zespole;
- Podróże zagraniczne;
- Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji;
- Międzynarodowe szkolenia.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/engineering/
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2015 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16682 / 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.