Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Oprogramowania / Programista systemów wbudowanych

Horyzont Doradztwo Personalne
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
3123 dni temu

Naszym Klientem jest prężnie działająca międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej z siedzibą w Bielsku-Białej. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Oprogramowania/Programisty systemów wbudowanych

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr Ref.: 3129

Zadania:
  • analiza specyfikacji technicznej oprogramowania pod względem wymagań projektów wykonawczych, wymagań klienta i wymagań systemowych,
  • projektowanie i rozwój oprogramowania,
  • projektowanie mikrokontrolerów i implementacja modułów oprogramowania dla mikrokontrolerów,
  • praca z narzędziami wspierającymi rozwój oprogramowania wbudowanego,
  • tworzenie dokumentacji,
  • testowanie działania modułów oprogramowania na poziomie urządzenia.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, elektroniki lub mechatroniki,
  • zainteresowanie elektroniką,
  • praktyczna znajomość  programowania w języku C,
  • wiedza z zakresu systemów wbudowanych i układów elektronicznych,
  • znajomość aplikacji opartych na mikrokontrolerach,
  • dobra znajomość j. angielskiego, umożliwiająca kontakt z inżynierami z zagranicy,
  • mile widziane: doświadczenie w branży motoryzacyjnej, znajomość wymagań modelu Automotive SPICE, znajomość dodatkowych języków programowania, doświadczenie w pracy z UML i z Autosar'em.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym środowisku w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
  • fachowy zespół i współpracę z doświadczonymi specjalistami, takimi jak inżynierowie oprogramowania z innych krajów,
  • dostęp do nowych technologii,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (m.in. szkolenia, kursy językowe,),
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie,
  • zatrudnienie na umowę o prace przy atrakcyjnym wynagrodzeniu,
  • komfortowe warunki pracy.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl