Inżynier Oprogramowania
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Inżynier Oprogramowania

Poznaj stanowisko:
Inżynier ds. Jakości Oprogramowania

Inżynier do spraw jakości oprogramowania to osoba, która testuje i wykrywa błędy oprogramowania stworzonego przez programistów. Bierze udział w rozwoju automatyzacji testów funkcjonalnych oraz wykonuje testy wydajnościowe. Jest także odpowiedzialny za zapewnienie wysokiej jakości tworzonego oprogramowania. Inżynier do spraw jakości oprogramowania musi ...

czytaj więcej: Inżynier ds. Jakości Oprogramowania

Praca Inżynier ds. Jakości Oprogramowania

Inżynier Oprogramowania - Ogłoszenie archiwalne

Praca Horyzont Doradztwo Personalne / Informatyka / Programowanie / dolnośląskie

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Inżynier Jakości Oprogramowania ZF TRW dolnośląskie

Tester/Specjalista ds. automatyzacji testów oprogramowania PGS Software S.A. dolnośląskie

Tester Oprogramowania K/M CPL JOBS Sp. z o.o. dolnośląskie

Inżynier wsparcia wdrożeń i rozwoju Transition Technologies S.A. dolnośląskie

Architekt oprogramowania ZF TRW dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Naszym Klientem jest prężnie działająca międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej z siedzibą w Częstochowie. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Oprogramowania.

Nr Ref.: 3296

Zadania:
  • tworzenie dokumentacji projektowej dla modułów oprogramowania,
  • rozwój/analiza architektury oprogramowania,
  • praca z narzędziami służącymi do rozwoju oprogramowania wbudowanego (ulepszanie bazy danych, systemu zarządzania konfiguracją, sprzętu laboratoryjnego),
  • rozwój oprogramowania dla mikrokontrolerów (16/32 bitowych, jedno i dwurdzeniowych),
  • współpraca z  zespołami zagranicznymi,
  • analiza wymagań specyfikacji technicznych (np. wymagań systemowych, kart katalogowych producenta).
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o specjalności elektronika, informatyka lub elektrotechnika,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka programowania C,
  • podstawowa znajomość układów elektronicznych,
  • znajomość innych języków programowania będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość UML będzie dodatkowym atutem,
  • na poziomie Młodszego Inżyniera/Asystenta doświadczenie w branży nie jest wymagane,
  • doświadczenie w branży wymagane na poziomie wyższego szczebla.
Oferujemy:
  • pracę w prężenie rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
  • stabilność zatrudnienia,
  • kontakt z nowoczesnymi technologami,
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej korporacji,
  • rozbudowany system szkoleń,
  • pakiet relokacyjny,
  • elastyczny czas pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 729.

Horyzont Doradztwo Personalne
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl