Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-07-21

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

lubelskie
lubelskie, cała Polska

2016-07-26

lubelskie
Polecamy

2016-07-25

lubelskie

2016-07-21

lubelskie

Inżynier Procesu Wtrysku- Ogłoszenie archiwalne

Praca Moltton Poland / Przemysł / Produkcja / lubelskie / cała Polska

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Inżynier Procesu Wtrysku

Miejsce pracy: cała Polska

Nr Ref.: IPW/02/2016

Zakres obowiązków:
  • Nadzorowanie i koordynacja procesu wtrysku (rozwiązywanie problemów technicznych, korekty parametrów),

  • Dobór i optymalizowanie parametrów pracy maszyn wtryskowych,

  • Tworzenie dokumentacji procesowej,

  • Uczestniczenie w nowych uruchomieniach,

  • Ciągłe doskonalenie procesów w celu zwiększenia efektywności produkcji oraz poprawy jakości produktów,

  • Wdrażanie nowych standardów.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej,

  • Praktyczna znajomość procesu wtrysku,

  • Praktyczna znajomość narzędzi ciągłego doskonalenia (Lean Manufacturing),

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji procesowej,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Umiejętności analityczne,

  • Gotowość do relokacji na południe Polski.

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,

  • Wsparcie w relokacji,

  • Umowę o Pracę,

  • Możliwość rozwoju,

  • Pracę pełną wyzwań.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)