Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

dolnośląskie, Wrocław

2016-07-13

Badania i rozwój, Inżynieria / Projektowanie

dolnośląskie
Inżynier Działu Serwisu Klient portalu Praca.pl

2016-07-25

Energetyka / Elektronika

2016-07-25

dolnośląskie, Jelenia Góra

2016-07-23

Inżynieria / Projektowanie

dolnośląskie, Wałbrzych

Inżynier Procesu- Ogłoszenie archiwalne

Praca Wezi-tec Sp.z o.o. / Inżynieria / Projektowanie / Kontrola jakości / Motoryzacja / Przemysł / Produkcja / dolnośląskie / Legnica

Lepiej, szybciej, nowocześniej ... w silnym zespole Jako przedsiębiorstwo rodzinne średniej wielkości, zatrudniające 850 pracowników, chcielibyśmy współtworzyć z Państwem przyszłość. Nasza firma jest od ponad 60 lat partnerem i dostawcą systemów w branży samochodowej. Naszą pasją są moduły i systemy z tworzywa sztucznego zaawansowane technicznie. Otwartość, innowacja, kreatywność i wysoka jakość usług tworzą naszą kulturę przedsiębiorstwa. Dołączcie do nas!

Inżynier Procesu

Miejsce pracy: Legnica

Poszukujemy do naszej firmy zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych dla branży Automotive (rynek niemiecki) młodego inżyniera.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Pomoc przy wdrażaniu i uruchamianiu nowych gniazd produkcyjnych produktów z branży Automotive, docelowo samodzielne prowadzenie projektów od fazy konstrukcji w Niemczech po wdrożenie w Polsce;

  • Uczestnictwo w projektowaniu urządzeń kontrolnych i montażowych w kraju i za granicą;

  • Wdrażanie nowych technologii i nowych rozwiązań przemysłowych;

  • Optymalizacja przed seryjnych i seryjnych procesów technologicznych w celu poprawy ich jakości;

  • Ustalenie i bieżąca kontrola parametrów produkcyjnych;

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej;

  • Uczestnictwo w zespole projektowym, docelowo sterowanie zespołem projektowym po stronie polskiej

  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych;

WYMAGANIA / KWALIFIKACJE ZAWODOWE:
  • Znajomość języka niemieckiego, komunikatywna;

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane;

  • Umiejętności negocjacyjne, rozwiązywania problemów i osiągania celów;

  • Wysokie zdolności interpersonalne;

  • Umysł analityczny;

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B);

  • Komunikatywność, kreatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność;

OFERUJEMY:
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;

  • Proces wdrożenia do firmy i na stanowisko pracy;

  • Udział w międzynarodowych projektach, docelowo samodzielne prowadzenie projektów;

  • Różnorodne świadczenia socjalne (m.in. pakiety medyczne);

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń specjalistycznych.