Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wczoraj

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

śląskie, Nowa Wieś

wczoraj

śląskie, Chorzów
śląskie, Bielsko-Biała

Inżynier Produktu (konfiguracja produktu)- Ogłoszenie archiwalne

Praca Moltton Poland / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / śląskie / Chorzów

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145
Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Inżynier Produktu (konfiguracja produktu)

Miejsce pracy: Chorzów

Nr Ref.: KZI/03/2016

Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za proces wdrażania zmian konstrukcyjnych dotyczących produktu,

  • Nadzór nad konfiguracją produktu w oparciu o dokumentację konstrukcyjną,

  • Wprowadzanie modyfikacji w dokumentacji technicznej zgodnych ze wdrażaną zmianą,

  • Dbałość o aktualizację danych w systemie,

  • Udział w rozwoju produktu.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z wdrażaniem zmian inżynieryjnych,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Doświadczenie w opracowywaniu technologii,

  • Znajomość programu Catia V5,

  • Znajomość systemu SAP,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność.

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,

  • Dodatki socjalne,

  • Możliwość rozwoju.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)