Inżynier Serwisu Maszyn Budowlanych

Hays Poland

Południowa Polska

691 dni temu

Inżynier Serwisu Maszyn Budowlanych
Południowa Polska
Inżynier Serwisu Maszyn Budowlanych
Południowa Polska
Nr Ref.: 1068374

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla firmy zajmującej się produkcją maszyn budowlanych poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej udziałem w procesie rekrutacji na stanowisko Inżyniera Serwisu. Firma zlokalizowana jest w Południowej Polsce.

Inżynier Serwisu będzie odpowiedzialny za obsługę serwisowo – reklamacyjną klientów firmy, uruchomienia maszyn oraz usuwanie powstałych awarii. Stanowisko to wiąże się z weryfikacją protokołów gwarancyjnych oraz opieką nad powierzonym obszarem i grupą klientów. Inżynier Serwisu w 70% pracuje w sposób stacjonarny, a około 30 % czasu stanowią podróże służbowe do klientów zlokalizowanych poza granicami Polski.

Od osób zainteresowanych udziałem w procesie rekrutacji nasz klient oczekuje wykształcenia o profilu mechanicznym, elektrycznym lub elektronicznym oraz kilkuletniego doświadczenia w obsłudze serwisowej maszyn budowlanych. Ważny aspekt stanowi znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, który pozwoli na współpracę z zagranicznymi klientami. Osoby zainteresowane tym stanowiskiem powinny również być gotowe na częste podróże służbowe.

Nasz klient oferuje ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku na stanowisku dającym dalsze możliwości rozwoju.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Kierownik Serwisu

Kierownik serwisu, jak wskazuje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za prawidłowe funkcjonowanie serwisu oraz nadzorowanie i koordynowanie działań podległego personelu. Kierownik opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zmaksymalizować wydajność obsługi klientów serwisu, a także osobiście interweniuje w przypadkach szczególnie istotnych zgłoszeń reklamacyjnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako ...
Kierownik Serwisu Praca Kierownik Serwisu

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl