Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-19

Energetyka / Elektronika, Kadra zarządzająca

śląskie, Piaseczno k. Warszawy

2016-08-16

Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca

śląskie

2016-08-15

Kadra zarządzająca, Serwis / Technika / Montaż

śląskie, Bielsko-Biała
śląskie

2016-08-22

Energetyka / Elektronika, Praca fizyczna

śląskie, Sosnowiec – warsztat stacjonarny (woj. Śląskie)

Inżynier Serwisu Maszyn Budowlanych- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Motoryzacja / Przemysł / Produkcja / Serwis / Technika / Montaż / śląskie / Południowa Polska

Inżynier Serwisu Maszyn Budowlanych
Południowa Polska
Inżynier Serwisu Maszyn Budowlanych
Południowa Polska
Nr Ref.: 1068374
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla firmy zajmującej się produkcją maszyn budowlanych poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej udziałem w procesie rekrutacji na stanowisko Inżyniera Serwisu. Firma zlokalizowana jest w Południowej Polsce.

Inżynier Serwisu będzie odpowiedzialny za obsługę serwisowo – reklamacyjną klientów firmy, uruchomienia maszyn oraz usuwanie powstałych awarii. Stanowisko to wiąże się z weryfikacją protokołów gwarancyjnych oraz opieką nad powierzonym obszarem i grupą klientów. Inżynier Serwisu w 70% pracuje w sposób stacjonarny, a około 30 % czasu stanowią podróże służbowe do klientów zlokalizowanych poza granicami Polski.

Od osób zainteresowanych udziałem w procesie rekrutacji nasz klient oczekuje wykształcenia o profilu mechanicznym, elektrycznym lub elektronicznym oraz kilkuletniego doświadczenia w obsłudze serwisowej maszyn budowlanych. Ważny aspekt stanowi znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, który pozwoli na współpracę z zagranicznymi klientami. Osoby zainteresowane tym stanowiskiem powinny również być gotowe na częste podróże służbowe.

Nasz klient oferuje ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku na stanowisku dającym dalsze możliwości rozwoju.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl